Jdi na obsah Jdi na menu
 
6.7 2007-Je třicet minut po půlnoci,konečně je hotovo,hotovo asi uplně ne,ale už s tím snad můžu na veřejnost.Nebráním se žádným návrhům,které pomůžou naše stránky zlepšit.Za případné na ctiutržení se předem omlouvám.VÍTEJTE!!!!
Mimochodem za 35 dní jedeme!!!


13.7 2007-Pro velký zájem jsem dnešním dnem zprovoznil návštěvní knihu.Budu rád,když se zde vyjádříte k úrovni těchto stránek nebo vložíte příspěvek týkající se našich cest.Za 28...

13.7 2007-Podle vyjádření Tomíka ani letos se s námi jeho syn Adámek nebude účastnit expedice od začátku.Jede s babičkou k moři a dorazí pravděpodobně až ve středu.Tím se ovšem vyřešil náš odjezd,k Tomíkovi do Toleda se vejdou tím pádem čtyři pasážeři.

31.7 2007-Dnes jsem obdržel voucher na náš pobyt!Nástup na chalupu Bertholdku máme mezi 15.00-19.00.hod.Takže myslím,že když vyjedem z Ďáblic před polednem v Hradci uděláme větší nákup tak to bude akorát na to,aby se po čtvrté odpolední narazilo.....Za 11!

6.8 2007-Děkuji za první nesmělé příspěvky do návštěvní knihy :)jen častěji a houšť.Malinko se nám komplikuje sobotní odjezd-Tomáš má Toledo stále ještě v servisu,ale dle slov pana mechanika Jiřího,tímto ho zdravím,bude do sobotního startu vše OK.Uvidíme...Náhradní řešení mám už připravené.Počasí vypadá,ťuk ťuk do dřeva,že nám bude přát,jestli se ovšem těm šarlatánům z Komořan dá věřit.Za 5!!

8.8 2007-Včera jsem se dozvěděl,že nakonec s námi jede i Lukáš,který původně v nominaci nebyl.Auta jsou čtyři,takže by vše mělo klapnout na jedničku,ostatně jako vždy.Letos to bude vyjímečný hlavně tím,že s námi poprvé,doufám že ne na posled,jede pan František,kterého jsme na srazech vždy poznali jako velkého baviče a srandistu,doufám,že něco ze svého nesporného kumštu předvede i v Orlických horách...Mrzí mi,že jiný nováček,Jirka se svými kluky,doteď vlastně nedal nikomu vědět jestli jede nebo ne...Chápu starosti a problémy se změnou zaměstnání,ale stačila smska,email apod:(( Po té co se Míla včera dozvěděl,že jedou čtyři auta,mi volal zpět a cituji:"Ty vole,to by jsme na to místo co se u mě v autě uvolnilo mohli dát sud číslo šest...:))Myslím,že není potřeba to nijak komentovat.Horký adept na titul HLÁŠKA EXPEDICE.Za 2!!!!

10.8 2007-Mluvil jsem s majitelkou chaty Bertholdky,takže odpovídám na četné dotazy-jedeme bez povlečení!Tak zítra před polednem Vás čekám.

19.08 2007-Včera jsme se ve zdraví vrátili,a všichni.Více ke 14.ročníku až po utřídění si dojmů :))ale bylo krásně...

25.08 2007-Přidána fotogalerie k Moravskému Karlovu.Jsem zvědav na reakce,jen do mě:)))

4.09 2007-O minulém víkendu jsem začal,pravda s velkým předstihem,hledat lokalitu pro příští ročník.Bude mít pořadové číslo 15 a to je myslím důvod k nějaké větší,lepší akci.Nápadu je mraky,byl bych rád kdyby jste,vy zúčastnění,do návštěvní knihy psali své návrhy a přání.Stačí jen lokalita,kraj.Příští týden odjíždím opět k bratrům na Slovensko tak doufám,že po návratu se tu něco objeví.Pasivity bylo dost:))

21.09 2007-V úterý v noci jsem se vrátil od bratrů ze Slovenska,živ a zdráv.Úžasný týden s úžasnými lidmi v úžasný krajině,trochu jsme si zahazardovali ve sněhových polích ve výšce cca 2300m.n.m bez patřičné výbavy jako třeba mačky a cepíny.Ale nakonec vše dopadlo super.Koukám,že nikdo na mé výzvy nereagoval ):
Myslím,že nadešel čas sejít se v chytrovně a pokecat co je nového.Navrhuji sobotu 6.10.Místo nechám na Karlovi.Dejte vědět jestli termín vyhovuje.

4.10 2007-Tak změna hospoda bude až v sobotu 13.10 v 17.00 U Floriána-Míla dělá

tak musíme za ním.Doufám,že dorazíte všichni.

1.11 2007-Po četných urgencí Jardy jsem vyměnil fotku v letošním ročníku-jedná se o fotku Člověk mezi horami nebo Člověk v tísni?
jinak akce Kersko se na 99% uskuteční přesně za měsíc-tj v sobotu 1.12,jen doufám,že klapne počasí,kdyby nee tak mačky a cepín beru.A heslo?BEZ KYSLÍKU!ALE S KOŘALKOU...Jinak bych byl rád kdyby se připojili i dalš členi k debatě
o příštím jubilejním ročníku,protože v hospodě pak na to není čas:)))

27.11 2007-V sobotu 1.12 se sejdem v restauraci u Mariánského obrazu-Kubelíkova 22 Praha 3.Sraz je v 17h.Ti zdatnější z nás budou mít pravděpodobně už v nohách pár km z Kerska.Podrobnosti zatím žádné nemám,vše se upřesní až podle počasí.Ale hospoda je jasná.A dorazí zřejmě i pan Jenda z Brandýsa.Už se těším na Plzňičku!!!!

29.11 2007-Další podrobnosti k Akci Kersko-sraz 1.12 v 8.15 u pokladen na Masarykově nádraží,vlak odjíždí v 8.47 v Nymburce jsme v 9.49 půjdem po červený podél Labe a rybníka !!!!Doubrava !!!!pak po zelený přes Přírodní park Kersko do Třebestovic odkud nám jede vlak v 15.45 na Masaryčce je o hodinu později,tam skočíme do tramvajky a hurá do chytrovny.Těším se na nový lokál a staré kamarády.

24.12 2007-Záměrně jsem se tu nerozepisoval více o akci Kersko.Kdo tam byl ví o co jde,a kdo se nezúčastnil tak může být jen rád.Další plánovaná akce je 29.12 opět U Mariánského obrazu,jen doufám,že účast bude lepší než posledně.Tentokrát je sraz rovnou v hospodě :))

1.01 2008-Asi se nebudu plést, když napíšu, že se nám poslední sraz roku 2007 vydařil. Hlavně došlo k převratné novince a to hlasování kam že letos vyrazíme! Hlasování dopadlo poměrně jednoznačně-ano v srpnu cca od 9,rozbijem tábor v samém srdci Malé Fatry v obci Terchová! První mezinárodní YDYKSEB v naší teď už 15ti leté historii. A podle zájmu to vypadá na rekordní ročník-protože snad s námi vyrazí po několikaleté pauze i "malej Honza". Jardo smekám moc jsem tomu nevěřil tvou zaslouženou výhru ti pro jistotu předám až na místě. Do oblíbených odkazů vložím jednu z možností ubytování,tak zkuste se k tomu vyjadřit.

5.02 2008-Dne 16.2 od 17h se koná schůze obou komor našeho parlamentu.Opět na půdě restaurace
U Mariánského obrazu na Žižkově.Vypadá to na 100% účast.Stůl už Franta zajednal,tak doufám,že tam i trefí a nedopadne to jako minule....

9.03 2008-Sraz by se mohl konat buď v sobotu 15.3 nebo až 5.4,já osobně se přikláním k tomu dubnu.Ale záleží jestli tu bude Fuňas ted´je v Německu.15.3 by nemohl zase Tomík,je na horách.

1.04 2008-Před chvílí jsem poslal na účet agentury, která nám letos zařizuje expedici zálohu!Tzn. že tuto sobotu 5.4 2008 v 17.00 v chytrovně U mariánského obrazu.Omluven je jen Franta. Budu od Vás chtít 980Kč.Těším se na staré kamarády a dobré pivo.

10.04 2008-Sraz se vydařil,účast byla slušná.Na četné dotazy zveřejňuji doplatek,který budem platit na místě ve slov.korunách 9 240 Skk což je podle dnešního kursu cca 6990Kč.

11.04 2008-Za 122 dní jedeme!! :))))

29.04 2008-Na žádost nedělního oslavence Jardy bude další sraz asi v pátek 16.5 nebo v sobotu o den později.Brandýští jsou spíš pro sobotu a já jelikož už taky trávím více času tamtéž tak jsem taky pro sobotu :)) Námitky???Doufám,že dorazí i pan František.Od chvíle kdy jsme schválili výjezd na Slovensko-tak jsme ho neviděli.......Za 105 :))))

19.05 2008-Opět se sraz vydařil,i když tentokrát jsme se rozjížděli značně pomalu,a nebylo to jen tím,že někteří dorazili později a Franta vůbec.Fuňas je omluven přece jen oslava fotbalového titulu nebývá každý rok a v případě Slavie to platí dvojnásob :))
Hvězdou večera byl,jak jinak,Míla.Jeho snaha přivést k našemu stolu zpěváka Petra Koláře,který tam zřejmě měl třídní sraz,sice přišla vniveč a to nejen proto že ho neustále oslovoval Karle...Ti co vydrželi až uplně do zavíračky,myslím že jsme tam byli minimálně hoďku přes zavíračku,tak měli možnost poznat Honzovu vyvolenou.Vladěna nás zbylé rozvezla domů,já to měl celkem při cestě ale Míla na Kačerov??Tímto Vladěno ještě jednou děkujem.Doufám,že platí dohoda-sraz jednou do měsíce.

21.05 2008-Pánové co kdyby jsme se sešli v sobotu 7.června?Naši fotbalisti začínají Euro se Švýcarama!Zkuste se vyjádřit.Po zkušenostech z předloňského MS ve fotbale,by to nemuselo být vůbec špatný..

30.05.2008-Zítra uskutečním dlouho avizovaný seskok padákem!Tak kdybych se dlouho neozýval tak jsem rozpláclej v Příbrami na letišti :)) Pro zájemce a následníky jsem umístil na hlavní stránku web stránky provozovatele.Tak JUMP!!!

3.06.2008-Seskok jsem přežil bez úhony,byl to super zážitek,který se nedá ani popsat.Jinak platí sobota 7.6 v 17.00 v naší chytrovně.Zatím jde podpořit naše fotbalisty se mnou jen Míla,tak doufám,že se ještě někdo přidá.Když někam jdeme jen my dva tak to moc dobře nedopadá.....:))))Franta plánuje sraz i na středu 11.6 kdy hrajeme další zápas s Portugalskem.Jo za 66 dní frčíme!!!

8.06.2008-Nakonec bylo vše jinak,Míla nedorazil-kousl ho nějaký hmyzák a bere antibiotika.Takže jsme fandili ve čtyřech a pěkně nás bolela hlava-a z piva to nebylo...Ve středu se sejdem na pátou u Míly v hospodě,protože dělá.

17.06.2008-Euro pro nás skončilo, tak se začnem věnovat něčemu pořádnýmu! Na sobotu 28.7 v 17h je svolána valná hromada do žižkovské chytrovny! Budem řešit vše ohledně letošního ročníku. Tzn.že dorazí všichni kdo OPRAVDU jedou. Doufám, že to tak opravdu bude-Franto, Honzové, Sašo a další absentéři...

2.07.2008-Tak sobota se moc nevydařila, k tomu snad ani nemá smysl se vyjadřovat. Jen doufám, že 16.8 v 17h u Míly!!! to bude lepší. Měli by jsme vyřešit tu dopravu. Takový argumenty jako že už aspoň víme v kolik jede vlak do Žiliny tedy neberu. Teď když jedem vlastně nejdál co jsme kdy byli, tak přece nepojedem vlakama??????Sakra!!! Jo a kdyby vás to zajímalo-tak za 38 dní jedem-dědkové

18.07.2008-Už máme nejspíš jasno! Auta jsou tři takže všichni včetně sudů se do aut vejdou. Ve středu 6.8 se sejdem, doufám, že už naposled, na Žižkově. Jarda vybere peníze na jídlo vymění je za SKK,aspoň to tak vymyslel....No comment. Částka na hlavu činí 1000Kč,myslím, že to bohatě stačí. Já jedu od zítřka za týden na Slovensko tak zjistím ceny, případně tu částku upravíme. Míla, jakožto šéfkuchař, má už svůj seznam,takže by vše mělo klapnout. Já se pokusím zajistit příští týden dálniční známky na Slovač,ale neslibuji to, moc práce a času málo. Za 21 dní je ostrý start!!!

3.08.2008-Tááák a je to tady!Včera jsem se vrátil z N.Tater-ceny celkem přijatelné a to díky síle naší koruny.Cesta nic moc u Olomouce jsou dost dlouhý objížďky,tam jsem jel přes Hrozenkov a zpátky přes Makov a je to lepší i přes ty objížďky.Ve středu se sejdem v žižkovské hospodě na 17h.Doplatek na místě,myšleno v Terchový, činí 770Skk na hlavu.Mě doplatek za neúčast Franty +rozpočítání dálničních známek činí 110Kč.Saša 90Kč.Povlečení nepotřebujem!Doufám,že Fuňas splní slib a naplánuje nějaké ty výlety.Tak ve středu čágo.Za 6!

31.08.2008-
Omlouvám se, že jsem ještě nezhodnotil letošní povedený ročník, ale nějak nezbývá čas... Spousta práce a navíc ve středu opět odjíždím do hory, Slovinsko - Julské Alpy. Takže na rychlo sháním výstroj a výzbroj. Slibuji, že po návratu se do toho opřu :))) A taky by jsme se mohli sejít v chytrovně, malej Honza říkal, že poprvé dorazí taky.
2.02.2009-Karle díky za to že jsi mě do toho dokopal! YDYKSEB zase žije! Něco jsem napsal tak čekám na reakce. Vložil jsem pár fotek, další přidám asi zítra dnes už na to nějak nemám buňky...
5.02.2009-Doplněny fotky, u minulých ročníků jsem je zmenšil, takže máme opět o něco větší kapacitu na další ročníky :) V oblíbených odkazech jsem si dovolil dát odkaz na mou soukromou fotogalerii, jsou tam i fota z minulého ročníku YDYKSEBu.
Hospoda je předběžně naplánovaná na sobotu 21.2 na Žižkově, jestli ovšem proti tomu bratři Doubravové nebudou mít námitky...Účast přislíbil i velkej Honza a Tomík. Dejte vědět jestli vyhovuje termín, s Mílou jsem mluvil.
14.02.2009-Hospoda zůstává na termínu 21.2 na Žižkově. Sice bude chybět Fuńas a velkej Honza, ale jinak to nejde, protože pak nemůže Míla ani Tomík ani já...A kdyby jsme se sešli až v březnu tak by mohl být už problém s výběrem místa kam pojedem...Tak doufám, že dorazíme všichni. 21.2 v 17h na Žižkově.
19.02.2009-Hospoda zamluvena na 17h. Bohužel nedorazí Fuňas, toho nepustí pracovní povinnosti a ani Jarda, ten dal před námi přednost cestě na Moravu :( Ale zase dorazí oba Brandýští, a Štěpáne i FRANTA!!
3.03.2009-Myslím, že hospoda se vydařila i navzdory slabší účasti. Letos je výjezd posunut o týden tj.od 15.8.-22.8. Už vybírám vhodné objekty, všem co mají přístup k netu je pošlu na mail, tak doufám, že tímto krokem předejdem takovým problémům jako loni např.absence společenské místnosti :)apod. Další schůzi bych viděl cca sobota 21.3 nebo 28.3.A snad se sejdem všichni.
15.03.2009-Dnes jsem objednal a hned mi byl potvrzen letošní YDYKSEB! Takže to shrnem termín 15.8-22.8 odkaz je na hlavní stránce. Záloha činí 9 799 Kč splatnost je 20.3 to se nestihnem sejít, takže to zalepím a pak mi to doplatíte. Doplatek 14 698 Kč
ke dni 11.07.2009. Jestli se někdo diví že nejedem na dříve avizovanou lokalitu Krušných hor, tak je to proto, že se nikdo na můj mail kde byly na vybrání lokality neozval, tak jsme s Fuňasem rozhodli sami, a myslím že dobře.Doufám že se sejdem ještě teď v březnu nebo začátkem dubna.
14.05.2009-Jelikož to nikoho jiného nenapadne, tak dávám návrh sejít se u Obrazu v sobotu 30.května. Snad je to dostatečně brzy oznámeno a dorazíme v té nejsilnější sestavě. Ještě upřesním kolik bude činit doplatek, protože jak známo jede i Franta takže částka na hlavu mírně klesne :) Pan továrník Honza S. dělá stále drahoty a nevyjádřil se zdali-pak s námi letos konečně zase vyrazí. Tímto mu dávám žlutou kartu!!! Jo, za 92 dní jedem:)))
30.05.2009-Dnes U Mariánského obrazu v 17h. Přijít by měli všichni vyjma Franty, ale ten nakonec potvrdil, že s námi letos v srpnu pojede, takže bude opět o zábavu postaráno :) Honza zase povrdil, že nejede :( Dal přednost Chorvatsku s přítelkyní. Musíme to chápat je to mladej kluk a je ještě zamilovanej :). A zase, jako každý rok nastanou debaty ohledně dopravy a hlavně přepravy sudů...No nejsou to krásný starosti??
10.07.2009-Dnes jsme s Tomášem zajistili pípu a čtyři sudy EXCELENTU. Pípa je poprvé za poplatek. Na hlavu to dělá 153Kč včetně "dětí". Jinak v blízkosti našeho objektu otevřeli novou inline trasu údajně s vynikajícím kobercem. Tak kdo máte zájem brusle sebou. Zatím vím, že sebou je bere Tomáš obě holky a snad i Štěpán, Funas uvažuje o koupi a Jarda je snad má taky. Myslím, že by to mohlo být zpestření. Pobyt je doplacen, takže už nebrání nic aby jsme vyrazili. Nevím jestli se ještě sejdem snad jedině příští sobotu, ale nevím jak dělá Míla. Pak už já nemůžu vyrážím na 14 dní na jih. Míla jede se mnou autem kvuli nákupu. Zbytek tedy jede vlakem a ten už si snad zvládnete zajistit sami. Tak pivu a ydyksebu ZDAR!
16.07.2009-Mluvil jsem s Jardou a na jeho podnět se ještě jednou do odjezdu sejdem . A vypadá to že v týdnu před odjezdem tj.10-14.8 nevím jak dělá Míla, ale mě se to taky asi moc hodit nebude. No nějak se dohodnem. Asi půjde jen o upřesnění odjezdu vlaku a podobně. Jinak Jarda si brusle už snad taky koupil a Honza asi taky. Fuňas jde s námi zítra makat tak se asi taky vyjádří jestli bude letos inline :) Příjemné léto všem
12.08.2009-Tak nakonec se potkáme až v sobotu přímo na místě. Fuňas obvolal všechny co jedou vlakem, takže teď už snad bude vše ok. Já s Mílou a s holkama vyrážíme z Kačerova kolem desátý, nákup provedem ještě nevím kde, ale nejspíš ve Strakonicích. Zítra budu mluvit s majitelem, ale vypadá to že tak na druhou až třetí nás bude čekat. Tak dobře doražte a v sobotu se uvidíme :))
30.08.2009-Hlásíme návrat, všichni jsme se vrátili v pořádku a spokojení. Jak jsme se s Jardou shodli, letos to byl YDYKSEB naruby. O tom ale více až v samostatné složce. Doufám, že to stihnu sepsat a dát fotky do 8.9 kdy jedu zase za horou, za horou vysokou. Jinak na konec,asi poslední víkend, září se sejdem v té nové Karlově hospodě. Jen doufám, že tam vydržíme chodit déle než na Žižkov. Máme mezi sebou jedince, kteří jsou neustále v hospodách s něčím nespokojený :)))P.S Karle, kde je přesně ta hospoda, A napiš nám tu o ní něco ať víme do čeho jdem